pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elemental War of Magic

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Elemental War of Magic   Thu Aug 26, 2010 8:31 am

Elemental War of Magic [PC] [1LINK] [FULL]OS: Microsoft? Windows? 2000/XP/Vista/Seven
CPU: Intel Pentium Dual Core 2.0 GHz | AMD Sempron/Phenom Dual Core 2.2 Ghz
RAM: 1GB / 2GB (Vista/Seven)
HDD: 3 GB free
VGA: NVIDIA? GeForceT 6 Series/ATI Radeon? 9600, DirectX? 8.0 Compatible

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Elemental War of Magic
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Stila Fall Sweepstakes *usa only*
» MagicDVDRipper/Copier updates
» Developer's Interview: Snowcastle Games On Earthlock: Festival of Magic
» mcdbus.sys problem SOLVED
» [Premium] IPB Elemental Skin 2.0 [Facebook Style]

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Lojra Games-
Kërce tek: